- 1x podwójna ładowarka Bosch EXPERT EXAL18V2-320
- 2x akumulator Bosch EXPERT EXBA18V-55 18 V 5,5 Ah
- 2x akumulator Bosch EXPERT EXBA18V-80 18 V 8,0 Ah
- 1x L-BOXX 162 rozmiar 5 ( 16054381L3 )
Opis produktu:
Wysokowydajne akumulatory Bosch EXPERT EXBA 18V-55 i 18V-80 oferują maksymalną moc, wysoką gęstość energii i długi czas pracy do zastosowań profesjonalnych. EXBA18V-55 osiąga moc do 2000 W, a EXBA 18V-80 nawet do 2400 W dzięki technologii ogniw bezodpryskowych i do 120% dłuższemu czasowi pracy w porównaniu do GBA 18V 4,0 Ah. Solidna, wzmocniona obudowa i system zarządzania temperaturą COOLPACK 2.0 zapewniają długą żywotność nawet w trudnych warunkach na placu budowy. W połączeniu z ładowarkami EXAL18V2-320 lub EXAL18V-160, akumulatory mogą być ładowane w zakresie temperatur od -10 °C do +55 °C. Wyświetlacz z 5 diodami LED informuje o stanie naładowania i ostrzeżeniach. Oba akumulatory są kompatybilne z systemem Bosch Professional 18V i systemem akumulatorów AMPShare, a wraz z równoległą ładowarką EXPERT EXAL18V2-320 tworzą wydajny system do wymagających zastosowań w ciężkich warunkach. Ładowarka równoległa EXAL18V2-320 ładuje dwa akumulatory 18 V jednocześnie prądem 16 A na gniazdo ładowania - dwa akumulatory EXBA 18V-80 są w pełni naładowane w zaledwie 39 minut. Aktywne chłodzenie powietrzem 3.0 i ładowanie FlexTemp umożliwiają niezawodne ładowanie w zakresie temperatur od -10 °C do +55 °C, nawet w przypadku ciepłych lub zimnych akumulatorów. Trzy tryby ładowania (Standard, Power Boost, Long Life) i wyświetlacz z 5 diodami LED zapewniają maksymalną kontrolę. Dostarczany w dopasowanym L-BOXX, system jest idealny do ładowania, transportu i przechowywania - dla maksymalnej wydajności, efektywności i mobilności.